O nás

Hutár tým

Spolupráce v rámci naší rodiny se prolíná všemi projekty. Pokud by Vás zajímala další naše práce, neváhejte nás kontaktovat.
0005

Historie pivovaru

Od roku 1720

V Litoměřicích se pivo vařilo od začátku vzniku města ve 13. století. Za vznik samotného pivovaru se zasadila skupina měšťanů, kteří v roce 1720 získali vářečné právo a postavili první objekt Pivovaru Litoměřice. Pivovar byl dostavěn v roce 1739, ale za necelých 30 let byl pivovar přestavěn a nesl jméno Měšťanský pivovar. V roce 1831 pivovar získal výhradní právo na prodej piva v Litoměřicích. 

Na konci 19. století se k pivovaru pořídily nové sklepy a chladicí železniční vagón, ve kterém se pivo vyváželo do zahraničí (Evropy i Ameriky). Před začátkem první světové války měl pivovar v severních Čechách několik poboček. Pivovar byl v roce 1948 znárodněn a až do roku 1990 byl postupně součástí několika národních podniků. V současné době areál pivovaru náleží městu Litoměřice, jenž ho pronajalo právě rodinnému podniku Hutárových.

Pivovar Litoměřice

Rodinná firma

Pocházíme z Litoměřic a severní Čechy máme rádi, proto pivo vaříme zásadně z vybraných českých surovin – žatecký chmel a český ječmen jsou základem pivovarnické práce. Naším cílem je nejvyšší kvalita piva a spokojenost našich zákazníků.

Protože se u nás prolínají dvě generace, snažíme se spojit staré s novým. Tradice a inovace jdou vždy ruku v ruce. Jsme Hutárovi.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Chtěli byste si objednat větší množství našich produktů? Máte zájem o spolupráci? Využijte možnosti napsat nám do našeho kontaktního formuláře.